Deus Ex: The Missing Link (DLC)

23. březen 2013 | 14.19 |
› 

Deus-Ex-Human-Revolution-The-M
 
Klady:

- Solidní herní délka
- Informační hodnota
- Návrat Adama v celé kráse
- Cena

Zápory:

- Místy se musíte vracet zpátky tam, kde už jste byly
- Jediné DLC které ke Human Revolution vyšlo

Jelikož je Deus Ex: Human Revolution desítková hra, rozhodl jsem se udělat recenzi i na její DLC The Missing Link. Jednoduše si myslím, že si to zaslouží a tento přídavek by neměl nikdo minout, stejně jako hru původní.

V Human Revolution se při hraní dostanete do přístavu, tam vlezete do jisté hibernační kóje a necháte se tajně odvézt na místo kam potřebujete. Jenže když tam dorazíte, dozvíte se, že jste byly nějaký čas mimo. A právě tento čas mapuje DLC. Na lodi, která se jmenuje Hei Zhen Zhu Adama zajmou, dostane řádnou nakládačku a je vyslýchán dvěma představiteli společnosti Belltower. Aby toho nebylo málo, připoutají hlavního hrdinu do křesla, které má v sobě EMP a vyřazuje tak veškeré implantáty co má v sobě. Tím je zajištěno, že se nemůže bránit. Jakmile odejdou, stane se zázrak. Někdo odemkne Adamovi pouta a ten se ihned vydává na útěk, přemýšlejíc kdo a proč ho osvobodil.
deus_ex_human_revolution_missi
Hra obsahuje celkem dvě obrovské lokace. Loď a základnu, na kterou má namířeno. Není to rozhodně na přídavek do hry málo. Jednak proto, že lokace jsou rozsáhlé, ale také z důvodu, že se dají opravdu dlouho prozkoumávat. Když se budete snažit, dá se nalézt velká spousta emailů, kapesních sekretářek, schovaných věcí a podobně.

Grafika hry mi přišla naprosto totožná jako u původní hry, jen mi místy přišlo, že pár věcí je zde lépe zpracováno, ale mohlo se mi to jen zdát. Nicméně to nemění nic na faktu, že hra vypadá nádherně. Optimalizace je také na výborné úrovní.

Zvuková stránka je opět skvělá. Adam má stále výtečný hlas jako vždy a hudba skvěle dotváří atmosféru. Nemám tedy k této stránce žádných výhrad.

Ve hře naleznete pár novinek, se kterými jste se dosud nesetkali. Jako příklad můžu uvést záznamník, který nahrává audiology. Takže nemusíte pořád číst, ale i poslouchat, co se kolem Vás děje.  Také se dozvíte nové informace, které v této sérii hodně znamenají.
dxhrml 2013-03-20 14-34-24-31
Nemám DLC moc v oblibě, ale tohle je opravdu povedené. Vývojáři jiných studií by si měli brát příklad. Má pro Vás jednak velkou informační hodnotu, ale také disponuje poměrně velkou hrací dobu. Můj osobní odhad je 3-5 hodin hraní s tím, že buď půjdete přímo za cílem, nebo se v lokacích trošku zdržíte a budete zkoumat co že se to kolem Vás děje. Původní hra vyšla na 20-25 hodin a když k tomu připočtete tento přídavek, máte solidní herní hrací dobu. Na Steamu se dá sehnat za pár babek buď samotné, nebo v kompilaci s původním titulem. Moje doporučení je tedy na místě. Pokud se chystáte hrát Human Revolution, je tohle pro Vás naprostá povinnost. Pakliže už titul dohraný máte, nevím, na co ještě čekáte, tohle DLC prostě musíte mít. Zaslouží si moje nejvřelejší doporučení!

Honzek (Jan Maršík)

10/10 (PC verze)


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (3x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře