Článek Command & Conquer: Tiberian Dawn

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Command & Conquer: Tiberian Dawn

29. 01. 2013 - 12:18

viki: Tak tohle byla první strategie, která mě kdysi naprosto dostala. Díky za nostalgii

29. 01. 2013 - 12:20

darthmarsa: Není zač mistře viki

---
darthmarsa.pise.cz

09. 02. 2013 - 19:18

anubis: Pěkná práce, pěkné čtení. Série Command and Conquer patři dneska k tomu nejlepšímu co na trhu je. Pro mě se jedná o nejlepší sérii strategií vůbec a až na Tiberium Twilight která se mi absolutně nelíbí a úplně to s touto hrou EA podělala vlastním úplně všechny Command and Conquer hry včetně First Decade kde je vlastně zmapováno prvních 10 let jejich tvorby.
Dějově jsem právě nejvíc přilnul k věčné válce mezi GDI a NOD. Ty rusko americké šarvátky také nejsou špatné, ale Red Alert 3 mě vůbec nepřirostla k srdci. Patrně to bude tou grafikou která se s ponurou a temnou atmosférou Tiberium Wars nedá absolutně srovnat. Budu se těšit na další články o této fenomenální sérii.
Peace throw power.

10. 02. 2013 - 08:25

darthmarsa: Anubis:

Děkuji za pozitivní ohlas Už jsem se bál, že se to čtení nikomu nelíbí. Určitě mám v plánu psát o celé sérii, nebo alespoň o těch lepších dílech. Protože s tím co píšeš osobně naprosto souhlasím. Co se týče Tiberium Twilight, tak to bylo pro mě vůbec největší zklamání. GDI a Nod, je prostě ideální! First Decade vlastním taky a vlastně všechny díly. Zjistil jsem, že Second Decade se vydávat asi nebude, protože v zahraničí před pár měsíci vyšla kompletní edice, která obsahuje všech 17 her včetně zmíněného Tiberium Twilight. Což mě opravdu nenechává chladným a musím tu edici mít doma. Jenže v čechách se zatím bohužel sehnat nedá, jak už to ostatně bívá. Mají zde být dokonce první díly přepracovány, aby fungovaly pod Windows 7/8, což už First Decade zvládá horko těžko a je třeba hry opatchovat. Kdyby Tě to zajímalo a chtěl by jsi si ji třeba objednat, dej vědět, vzal bych poštovné napůl Odkaz na sérii je zde:

http://www.commandandconquer.com/collection/en?utm_source=CNC_Home&utm_medium=TopNews& utm_campaign=CNC_Traffic_TUC

Přeji p+ěkný zbytek dne a jakmile to půjde vrhnu se na další článek

---
darthmarsa.pise.cz

23. 02. 2013 - 17:52

viki: Podle meho gusta je Red Alert 1 nejzabavnejsi z cele serie. Dokonce s kamarady ho situjeme do dnes. Ty nove dily se nam zdaji moc barevne, moc scifi... Moc velke omalovanky.